категорії: репортаж

На концерті "Lюk" у Тернополі дули мильні бульбашки

теґи: Lюk "Мамина юность", Оля Герасимова

IMG_1231З презентацією свого нового альбому "Мамина юність" приїздив в Тернопіль харківський гурт "Lюk". 29 травня музиканти відпрацювали майже двогодинний концерт у пабі "Хмільне щастя".

 


 

 

– Моя мама ще не чула піIMG_1239сень з нового альбому. Вона в Італії зараз і я ще не встигла передати їй диск, – говорить вокалістка гурту Оля Герасимова, коментуючи назву нового диску. – Але вона не дуже задоволена тим, що я роблю. Завжди каже, мовляв, ну що це за робота, а де твоя трудова книжка... Хвилюється за те, яку я пенсію потім буду отримувати.
Послухати "Lюk" у пабі зібралися здебільшого молоді люди. Хлопці біля бар-стійки не лише підспівували Олі, а й видували на неї мильні бульбашки.


– Харків – кращий! – вигукував юнак за бар-стійкою. Він знав напам'ять чи не усі тексти пісень гурту.

На згадку про виступ директор розважального комплексу "Подоляни" Володимир Деревняк подарував Олі Герасимовій футболку із символікою клубу "XL". Співачка одразу ж приклала її до себе. Мовляв, чи підійде розмір. Подарунком залишилась задоволена і запрезентувала панові Деревняку свій новий диск.
З Тернополя харківські музиканти поїхали до Львова. Саме зараз у них триває клубний тур на підтримку четвертого альбому. 

IMG_1244